Võistlus: EDL Liiga I voor
Toimumisaeg: 13.10.2018
Kellaaeg: 12:00
Lisainfo:
Toimumiskoht:
Eeltäidetud tabelid asuvad >>> SIIN <<<
Premium Liiga (Olybet hotell Olümpia) peakohtunik on Erki
Nikolai Harin |
- |
Voldemar Arder |
Voldemar Arder |
- |
Vahur Luuk |
Vahur Luuk |
- |
Nikolai Harin |
Andres Sepp |
- |
Raido Kruusvee |
Raido Kruusvee |
- |
Erki Selling |
Erki Selling |
- |
Andres Sepp |
Raivo Lehtmäe |
- |
Tiit Haidak |
Tiit Haidak |
- |
Rando Kadopa |
Rando Kadopa |
- |
Raivo Lehtmäe |
Andres Sepp |
- |
Raivo Lehtmäe |
Raivo Lehtmäe |
- |
Nikolai Harin |
Nikolai Harin |
- |
Andres Sepp |
Raido Kruusvee |
- |
Tiit Haidak |
Tiit Haidak |
- |
Voldemar Arder |
Voldemar Arder |
- |
Raido Kruusvee |
Erki Selling |
- |
Rando Kadopa |
Rando Kadopa |
- |
Vahur Luuk |
Vahur Luuk |
- |
Erki Selling |
I Liiga
Grupp A (Kristiine keskus O'Learys, mängud 1. ja 2. korrusel) peakohtunik on Jan
Jan Kapaun |
- |
Alo Ivask |
Alo Ivask |
- |
Toomas Pässa |
Toomas Pässa |
- |
Jan Kapaun |
Andres Paal |
- |
Alar Kroon |
Alar Kroon |
- |
Marek Pruuli |
Marek Pruuli |
- |
Andres Paal |
Erol Tali |
- |
Margus Kastehein |
Margus Kastehein |
- |
Erki Õunap |
Erki Õunap |
- |
Erol Tali |
Andres Paal |
- |
Erol Tali |
Erol Tali |
- |
Jan Kapaun |
Jan Kapaun |
- |
Andres Paal |
Alar Kroon |
- |
Margus Kastehein |
Margus Kastehein |
- |
Alo Ivask |
Alo Ivask |
- |
Alar Kroon |
Marek Pruuli |
- |
Erki Õunap |
Erki Õunap |
- |
Toomas Pässa |
Toomas Pässa |
- |
Marek Pruuli |
Grupp B (piljardiklubi Hill/Hill, uksed avatakse kell 12:00) peakohtunik on Vilmar
Kristo Sooalu |
- |
Raido Kadopa |
Raido Kadopa |
- |
Tõnu Adamson |
Tõnu Adamson |
- |
Kristo Sooalu |
Remo Ööpik |
- |
Urmas Neeme |
Urmas Neeme |
- |
Vilmar Juro |
Vilmar Juro |
- |
Remo Ööpik |
Geven Piir |
- |
Romek Rõkovanov |
Romek Rõkovanov |
- |
Janis Audova |
Janis Audova |
- |
Geven Piir |
Remo Ööpik |
- |
Geven Piir |
Geven Piir |
- |
Kristo Sooalu |
Kristo Sooalu |
- |
Remo Ööpik |
Urmas Neeme |
- |
Romek Rõkovanov |
Romek Rõkovanov |
- |
Raido Kadopa |
Raido Kadopa |
- |
Urmas Neeme |
Vilmar Juro |
- |
Janis Audova |
Janis Audova |
- |
Tõnu Adamson |
Tõnu Adamson |
- |
Vilmar Juro |
II Liiga Lõuna piirkond (Koeru, Pubis "Janune Kägu") peakohtunik on Urmo
Toivo Engelbrecht - Koeru
Martin Kärner - Dart-U
Olev Evisalu - Koeru
Timar Saar - Koeru
Urmo Põllumägi - Koeru
Ken Koemets - Tallinn Darts
Marko Pruuli - Dart-U
Sven Silbaum - Tallinn Darts
Marko Muts - Saturn
Aimar Kala - Härjasilm
Sten Tali - Koeru
Marius Peedosk - Laheda
Kaspar Kesli - Dart-U
Gunnar Veberon - Laheda
Olev Veberson - Laheda
Davis Kostõgov - Laheda
Veiko Kahar - Laheda
Arvo Näkk - Dart-U
Indro Konik - Dart-U
II Liiga Põhja piirkond (Pubi "Mad Murphy's") peakohtunik on Marek
Fredy Kents - Mad Murphy's
Peter Cheney - Mad Murphy's
Erik Kraanvelt - Mad Murphy's
Erkki Klaas - Härjasilm
Kristo Piksar - Saturn
Ats Jõgi - Saturn
Riho Treumuth - Saturn
Urmas Laal - Saturn
Patrick Pässa - Mad Murphy's
Mait Kadarpik - Mad Murphy's
Hannes Hanimägi - Härjasilm
Kaido Põldma - Härjasilm
|