Kalender

Võistlus: KOERU Händikäp nädalamäng nr 2
Toimumisaeg: 05.04.2023
Kellaaeg: 18:00
Lisainfo: Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708
Toimumiskoht: Koeru kultuurimaja väike saal

KOERU Händikäp nädalamäng!
 
  • Händikäpi võistluse eesmärk on anda vähese mängukogemusega ja nõrgematele võistlejatele punktiedu, et konkureerivate poolte vaheline võistlus oleks huvitavam.
 
  • Vastavalt oma tasemele saad punktisumma, millest alustad. Dartconnecti keskmise järgi 1 punkt keskmises võrdub 8 punkti algussummast. 
 
  • NÄITEKS: 50.00 keskmist mängiv mängija alustab 501, 40.00 keskmisega mängija alustab 421, 60.00 keskmisega mängija alustab 581.
 
NB!
 
Toimub 1x kuus.
 
Händikäp nädalamäng reitingupunkte ei anna.
 
Arvutamine toimub paberi peal.
 
Kõik muud reeglid on samad, mis Koeru nädalamängudel tavaks.
 
Palun registreerida ennast antud lingil võistlustele, kui plaanid tulla ennast proovile panema Händikäp nädalamängul, siis saab korraldaja teha vajalikud ettevalmistused ja võistluste algus läheb sujuvamalt.

Liidule maksame nädalamängu tasu.

 

INFO!

Alates 25. oktoobrist 2022a. on Januse Käo pubi suletud, kuni leitakse uus omanik. Järva vald on tulnud Koeru Dartsile vastu ja võimaldab meil nädalavõistusi korraldada Koeru kultuurimaja (samas kus viimased JK karikamängud) väikeses saalis . Sissepääs maja tagant, korstna juurest. Eelregistreerimine endiselt rangelt soovituslik. Iga üks võtab kaasa ka oma söögi- ja joogipoolise. Kõik, mille ta toob, viib ise ka ära. Meil koristusteenus puudub    Ajakohast