Kalender

Võistlus: Dartu suvevigur: ⚽️ Dartu logo JÄÄB ÄRA!
Toimumisaeg: 22.06.2023
Kellaaeg: 18:00
Lisainfo: Geven +372 554 7623
Toimumiskoht: Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu

JÄÄB ÄRA!

Selleks, et Jaanipäeva lihal ikka ruumi oleks mängime seekord hoopis jalgpalli. Hea küll, nooled võib ka ikka kaasa võtta. Harjutada tasub bulli ja duubleid, sest palli saamiseks tuleb tabada laua keskel olevat palli(sobivad nii roheline kui ka punane) ja väravaid saab duublitest. Täpsemad reeglid kohapeal. NB! mäng toimub, kui neljapäeval kella 14:00-ks on kirjas vähemalt 8 osalejat!

--- 

Eesti suvi on kätte jõudnud ning on oht, et nooled lähevad rooste. Me mõtlesime sellele välja lahenduse ehk Dartu suveviguri.

See on selline kergemat sorti mängupraktika, mille eest reitingu punkte ei anna, kuid suvelõpus keegi auhinna ikka saab.

Ehk siis kui leiame korraldaja, siis mäng toimub. Konks on selles, et korraldaja otsustab, mis mängu mängitake ning millises formaadis.

Võib vabalt juhtuda, et mänguks on SIDO, DIDO või Cricket. Samuti võib juhtuda, et mängitakse alagruppidega või hoopis kuusepuus. Põlva süsteem võib ka vabalt juhtuda ning kõlakad käivad, et loositud paarid tulevad ka. 

Loomulikult paneme kõik punktid kirja ja suve lõpus vaatame, kes neid kõige rohkem kogus (arvesse läheb umbes 75% mängudest).

Osavõtumaks on endiselt 6€ ning sisaldab ka pox-i võistlust ja teoreetilist võimalust osaleda lambaturniiril.

 

Kogunemine ja soojendusvisked kella 18:00-st
Loosimine 18:25
Mängude algus 18:30

 

     Ajakohast