Kalender

Võistlus: Tallinn Darts Hobiliiga - hooaja algus (13)
Toimumisaeg: 03.09.2023
Kellaaeg: 13:00
Lisainfo: Martin - hobiliiga@darts.ee, 53 66 87 53
Toimumiskoht: Hiiu pubi teine korrus

Alustame taas uue hooajaga tavapäraselt septembri esimesel pühapäeval.

Saame arutada, milliseid uuendusi ja muudatusi tuleks võistluste paremaks läbiviimiseks sisse viia. Kõik ideed on teretulnud.


Hobiliiga on mõeldud alustavatele või vähese võistluspraktikaga nooleviskajatele. Samuti saavad mängida need, kes pole muudel noolevõistlustel viimasel ajal märkimisväärseid tulemusi saavutanud (nö harjutusmaterjal uutele tulijatele).

Osalejad loositakse alagruppidesse, kus kõik omavahel läbi mängivad. Alagruppides mängitakse 401 dubla lõpuga. Alagruppide arv sõltub osalejatest ning edasi pääseb kolm paremat.
Mõnel juhul läheb vaja alagruppidest veerandfinaali üleminekust (mõnda) lisavooru. Et asi huvitavam oleks, siis lisavooru mänguks on Kriket, ÜhestKuueni, 5-miinust, vmt., mille osas vastased enne mängu kokku lepivad. Vahevoorude ning nendes mängijate arv sõltub üldisest osalejate arvust. Suurema arvu osalejate puhul on vahemänguks Kriket.
Võistluse võitja selgub ilma miinusringita turniiriformaadis.

Osalemiseks peaks kohal olema enne võistluse algust ning nime kirja panema. Kui tahaks osaleda, kuid õigeks ajaks ei jõua, siis saab helistada.
Osalustasu 2 EUR. Iga võistluse võidufond on protsent osalustasudest.
 
Kui endal nooli pole, siis on olemas valik komplekte, mida saab võistlusel kasutada. Samuti saab varuosi kodus viskamisest kulunud või katki läinud noolte remontimiseks.
 
Noolehuvilistele sõpradele saada viide darts.ee aadressiga ning mulle kõik tekkinud küsimused ning ettepanekud.
 
Martin

Tulemused 170+ POX
Meit Meidla 9
Indrek Vaho 7
Silver Koemets 6
Karlis Strazdin 5
Vjatšeslav Fedotov 4
Janika Hämarmets 4
Eido Üksvärav 4
Aivar Israel 4
Marko Ode 3
Martin Jalakas 2
Tiit Haldma 1
Maarja Prii 1
Marilys Hämarmets 1    Ajakohast